Сковорідка Berlinger Haus Shiny Black BH-6599 20 см
Фото 3 |
Berlinger Haus Shiny Black BH-6599 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Berlinger Haus Shiny Black BH-6599
Ціни на Berlinger Haus Shiny Black BH-6599 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Shiny Black BH-6599 20 см | від 552 грн. | 2 пропозиції | ||
Berlinger Haus Shiny Black BH-6600 24 см | від 550 грн. | 4 пропозиції | ||
Berlinger Haus Shiny Black BH-6601 28 см | від 794 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →