Сковорідка Benson BN-545 20 см
Benson BN-545 |
|
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-545 20 см
Сковорода антипригарне Мармурове покриття 20*4,5см BN-545 | 444 грн. |
Сковорода 20*4,5см Benson з антипригарним мармуровим покриттям (BN-545) | 450 грн. |
Сковорода Benson BN-545 (20см) | 428 грн. |
Сковорода Benson BN-545 з антипригарним покриттям 20 x 4 см | 501 грн. |
Модификації Benson BN-545
Ціни на Benson BN-545 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-545 20 см | від 428 грн. | 5 пропозицій | ||
Benson BN-546 22 см | від 467 грн. | 3 пропозиції | ||
Benson BN-547 24 см | від 540 грн. | 3 пропозиції | ||
Benson BN-548 26 см | від 599 грн. | 3 пропозиції | ||
Benson BN-549 28 см | від 650 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →