Кухонний топірець Tramontina Polywood 21134/176
Tramontina Polywood 21134/176 коричневий червоний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Polywood 21134/176
Усі ціни 11 →Ніж-сікач Tramontina Polywood 150 мм (21134/176) | 749 грн. |
Нож-секач Tramontina Polywood 150 мм (21134/176) | 749 грн. |
Нож TRAMONTINA POLYWOOD Резак /15 см поварской (чер.дер) инд.уп (21134/176 | 824 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Polywood 15 см Червоне Дерево (21134/176) 21134/17 | 788 грн. |
Tramontina Кухонний ніж Tramontina Polywood 15 см Червоне Дерево (21134/17 | 788 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Tramontina Polywood 21134/176
Ціни на Tramontina Polywood 21134/176 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Polywood 21134/196 | від 581 грн. | 23 пропозиції | ||
Tramontina Polywood 21134/176 | від 745 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →