Кухонна мийка Blanco Median 6S 512644 1000х500
Blanco Median 6S 512644 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Median 6S 512644 1000х500
Усі ціни 16 →Кухонна мийка Blanco Median 6S-If Komora Lewa Z Korkiem Automatycznym (518 | 12 792 грн. |
Blanco Median 6S-If Komora Lewa Z Korkiem Automatycznym (518452) | 12 480 грн. |
Blanco Median 6S-If Komora Lewa Z Korkiem Automatycznym (518452) | 12 792 грн. |
Blanco Median 6S-If Komora Lewa Z Korkiem Automatycznym (518452) | 13 104 грн. |
Кухонна мийка Blanco Median 6S-If Komora Prawa (518487) | 20 090 грн. |
ще 11 пропозицій
Модифікація моделі:
- Модель 512644, 512732 — чаша праворуч
- Модель 512647, 512731 — чаша ліворуч
РекомендуємоПорівняти в таблиці →