Болгарка Metabo WEQ 1400-125 Set 600347510
Metabo WEQ 1400-125 Set 600347510 без кейскейс |
|
Модель WEQ 1400-125 поставляється без кейса, а модель WEQ 1400-125 Set — з кейсом і двома дисками
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WEQ 1400-125 Set 600347510
Болгарка Metabo WEQ 1400-125 Set + 2 алмазні диски + кейс (600347510) | 5 446 грн. |
Болгарка Metabo WEQ 1400-125 Set 600347510 | 5 447 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo WEQ 1400-125 SET 600347510 | 5 447 грн. |
Модификації Metabo WEQ 1400-125 Set 600347510
Ціни на Metabo WEQ 1400-125 Set 600347510 |
---|---|---|---|---|
Metabo WEQ 1400-125 600347000 | від 3 686 грн. | 36 пропозицій | ||
Metabo WEQ 1400-125 Set 600347510 | від 5 446 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →