Умивальник Catalano Velis 42 420 мм
Фото 3 |
Catalano Velis 42 420 мм600 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Velis 42 420 мм
Усі ціни 6 →Раковина накладна кругла Catalano Velis 42х42 білий 142APVL00 | 9 889 грн. |
Раковина накладна кругла Catalano Velis 42 см. біла (142APVL00(142VLN00)) | 7 950 грн. |
Раковина Catalano VELIS діаметром 42 біла 142APVL00 (142VLN00) 142APVL00(1 | 9 889 грн. |
Catalano Velis Умивальник накладний 420 x 420 142VLN00 | 5 544 грн. |
Catalano Velis Умивальник накладний 420 x 420 арт.142VLN00 142VLN00 | 5 544 грн. |
Раковина керамічна 42 см Catalano Velis (142VLN00) | 5 544 грн. |
Модификації Catalano Velis 42
Ціни на Catalano Velis 42 |
---|---|---|---|---|
Catalano Velis 42 420 мм | від 5 544 грн. | 6 пропозицій | ||
Catalano Velis 60 600 мм | від 6 122 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →