Умивальник Catalano Velis 70 170APVL00 700 мм
Фото 8 |
Catalano Velis 70 170APVL00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Velis 70 170APVL00 700 мм
Усі ціни 19 →Раковина накладна овальна Catalano Velis 70х42 білий 170APVL00 | 12 923 грн. |
Раковина Catalano Velis (170VLNBA) | 39 127 грн. |
Раковина настільна Catalano Gold&Silver 70х42 см без отвору під змішувач, | 39 127 грн. |
Catalano Velis 70x42 170Apvl00 | 9 920 грн. |
Catalano Velis 70x42 170Apvl00 | 10 168 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Catalano Velis 70 170APVL00
Ціни на Catalano Velis 70 170APVL00 |
---|---|---|---|---|
Catalano Velis 42/2 420 мм | від 24 920 грн. | 18 пропозицій | ||
Catalano Velis 60 160APVL00 600 мм | від 10 853 грн. | 22 пропозиції | ||
Catalano Velis 70 170APVL00 700 мм | від 12 923 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →