Умивальник Cersanit Moduo 60 UM-MOD60/1 605 мм
Фото 5 |
Cersanit Moduo 60 UM-MOD60/1 |
|
Гарантія виробника 10 років.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Moduo 60 UM-MOD60/1 605 мм
Усі ціни 14 →Cersanit Cersanit Moduo 60 (K116-011) K116-011 | 3 069 грн. |
Умивальник підвісний у ванну 600мм x 450мм CERSANIT MODUO білий прямокутна | 3 219 грн. |
Раковина Cersanit MODUO 60 см (K116-011) K116-011 | 3 219 грн. |
Cersanit Cersanit Раковина MODUO 60*45см, меблі - K116-011 | 2 747 грн. |
Умивальник меблевий Cersanit Moduo 60x45см (K116-011) | 3 219 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Cersanit Moduo 60 UM-MOD60/1
Ціни на Cersanit Moduo 60 UM-MOD60/1 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Moduo 50 UM-MOD50/1 500 мм | від 2 380 грн. | 15 пропозицій | ||
Cersanit Moduo 60 UM-MOD60/1 605 мм | від 2 747 грн. | 14 пропозицій | ||
Cersanit Moduo 80 UM-MOD80/1 800 мм | від 3 998 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →