Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRK35ZSX-W/SRC35ZSX-W 35 м²
Відео 2Фото 6 |
Mitsubishi Heavy SRK35ZSX-W/SRC35ZSX-W 35 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:740/900 Вт
Функції:нічний режим, чергове опалення, самоочищення
Можливість керування через смартфон (дод. блок купується окремо)
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики SRK35ZSX-W/SRC35ZSX-W
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Heavy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Heavy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Heavy SRK35ZSX-W/SRC35ZSX-W 35 м²
Усі ціни 38 →Кондиціонер спліт-система Mitsubishi Heavy SRK35ZSX-W/SRC35ZSX-W 130620221 | 70 803 грн. |
MITSUBISHI HEAVY SRK35ZSX-W/SRC35ZSX-W | 81 205 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRK35ZSX-WT/SRC35ZSX-W | 71 400 грн. |
Кондиціонер MITSUBISHI HEAVY Diamond Inverter SRK35ZSX-W/SRC35ZSX-W | 65 284 грн. |
Кондиціонер MITSUBISHI HEAVY Diamond Inverter SRK35ZSX-W/SRC35ZSX-W | 64 584 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кондиціонера Mitsubishi Heavy SRK35ZSX-W/SRC35ZSX-W:
- Можливість управління через смартфон (дод. блок купується окремо)
Модификації Mitsubishi Heavy SRK35ZSX-W/SRC35ZSX-W
Ціни на Mitsubishi Heavy SRK35ZSX-W/SRC35ZSX-W |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Heavy SRK20ZSX-W/SRC20ZSX-W 20 м² | від 50 202 грн. | 36 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy SRK25ZSX-W/SRC25ZSX-W 25 м² | від 39 512 грн. | 39 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy SRK35ZSX-W/SRC35ZSX-W 35 м² | від 47 730 грн. | 38 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy SRK50ZSX-W/SRC50ZSX-W 50 м² | від 71 000 грн. | 28 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy SRK60ZSX-W/SRC60ZSX-W 61 м² | від 76 000 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →