Набір посуду Edenberg EB-2404
Фото 11 |
Edenberg EB-2404 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-2404
Усі ціни 18 →EDENBERG EB-2404 | 2 002 грн. |
Набір посуду з нержавіючої сталі Edenberg EB-2404 складається з 2х каструл | 2 495 грн. |
Набір каструль EDENBERG EB-2404 6 предметів корпус з нержавіючої сталі | 2 183 грн. |
Набір каструль Edenberg 6 предметів з нержавіючої сталі з ковшем та силіко | 1 850 грн. |
Набір посуду із нержавіючої сталі 3 предметів Edenberg EB-2404 | 1 890 грн. |
ще 13 пропозицій
Комплектація набору:
- Ківш з кришкою 16х9. 5 см, 1.9 л
- Каструля з кришкою 18х10. 5 см, 2.7 л,
- Каструля з кришкою 20х11. 5 см, 3.6 л
РекомендуємоПорівняти в таблиці →