Каструля Unique UN-5277
Фото 6 |
Unique UN-5277 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unique 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unique.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Unique UN-5277
Усі ціни 6 →Казан UNIQUE UN-5277 7 л (28 см мармур/чорний) | 1 580 грн. |
Котел круглий з кришкою 28см 7л UNIQUE UN-5277 | 1 149 грн. |
Казан з кришкою 7л UNIQUE UN-5277 з мармуровим покриттям 28см | 1 075 грн. |
Казан UNIQUE ART: UN-5277 28 см 7л мармур чорний | 997 грн. |
Кастрюля казан з мармуровим покриттям UNIQUE UN-5277 з кришкою 28см, 7 л Ч | 990 грн. |
Каструля-казан з кришкою Unique UN-5277 з мармуровим антипригарним покритт | 1 240 грн. |
Модификації Unique UN-5277
Ціни на Unique UN-5277 |
---|---|---|---|---|
Unique UN-5271 | від 400 грн. | 12 пропозицій | ||
Unique UN-5273 | від 563 грн. | 15 пропозицій | ||
Unique UN-5275 | від 750 грн. | 11 пропозицій | ||
Unique UN-5276 | від 788 грн. | 16 пропозицій | ||
Unique UN-5277 | від 990 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →