Кухонний ніж Fiskars Royal 1016462
Fiskars Royal 1016462 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Royal 1016462
Усі ціни 6 →Ніж для стейків та томатів Fiskars Royal 11 см 1016462 | 1 679 грн. |
Нож Для стейков и томатов Fiskars Royal 11 см 1016462 | 1 499 грн. |
Нож Для стейков и томатов Fiskars Royal 11 см 1016462 | 1 679 грн. |
Ніж для томатів Fiskars Royal 11 см (1016462) | 1 679 грн. |
Ніж для томатів і стейків Fiskars Royal 11 см (1016462) | 2 239 грн. |
Ніж Для стейків та томатів Fiskars Royal 11 см 1016462 | 1 499 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →