Кухонний ніж Fiskars Norden 1026423
Фото 3 |
Fiskars Norden 1026423 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Norden 1026423
Усі ціни 6 →Ніж філейний Fiskars Norden 20 см 1026423 | 3 639 грн. |
Нож Филейный Fiskars Norden 20 см 1026423 | 4 199 грн. |
Нож Филейный Fiskars Norden 1026423 | 3 639 грн. |
Fiskars Norden (1026423) Norden(1026423) | 5 599 грн. |
Ніж Fiskars Norden філейний (1026423) (6424002008781) | 5 599 грн. |
Нож Филейный Fiskars Norden 20 см 1026423 | 4 199 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →