Кухонний ніж Fiskars Edge 1003092
Fiskars Edge 1003092 |
|
Захисне покриття запобігає корозії і прилипання їжі до леза.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Edge 1003092
Усі ціни 23 →Ніж для томатів Fiskars Edge 13 см 1003092 | 617 грн. |
Ніж Fiskars Edge для томатів 13 см Black (1003092) | 946 грн. |
Нож Fiskars Edge для томатов 13 см Black (1003092) | 946 грн. |
FISKARS для томатов Edge 13 см (1003092) | 524 грн. |
Кухонный нож Fiskars Edge для томатов 13 см Black 1003092 | 699 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →