Кухонний ніж Fiskars Royal 1016466
Fiskars Royal 1016466 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Royal 1016466
Усі ціни 7 →Ніж для овочів Fiskars Royal 7 см 1016466 | 1 679 грн. |
Нож для очистки овощей Fiskars Royal 7 см 1016466 | 1 679 грн. |
Ніж для овочів Fiskars Royal 7 см (1016466) | 1 679 грн. |
Fiskars Royal (1016466) Royal(1016466) | 2 239 грн. |
Ніж для овочів Fiskars Royal 7 см (1016466) | 2 239 грн. |
Ніж для очищення овочів Fiskars Royal 7 см 1016466 | 1 679 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →