Кухонний ніж Fiskars Functional Form 1016132
Fiskars Functional Form 1016132 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Functional Form 1016132
Кухонный нож для яблок с контейнером Fiskars Functional Form 1016132 | 625 грн. |
Fiskars 1016132 Ніж для яблук з контейнером Functional Form 1016132Ніждляя | 669 грн. |
Fiskars Кухонний ніж Functional Form для яблок (1016132) 1016132 | 459 грн. |
Кухонний ніж для яблук з контейнером Fiskars Functional Form 1016132 (16 с | 699 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →