Кухонний ніж Fiskars All Steel 1062889
Відео 1Фото 3 |
Fiskars All Steel 1062889 |
|
Японська високовуглецева сталь.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars All Steel 1062889
Усі ціни 7 →Ніж для овочів Fiskars All Steel 7 см 1062889 | 2 234 грн. |
Ніж для очищення овочів Fiskars All Steel 7 см (1062889) | 2 199 грн. |
Нож для овощей Fiskars All Steel 1062889 | 2 789 грн. |
Нож для овощей Fiskars All Steel 1062889 | 2 234 грн. |
Нож кухонный овощной Fiskars All Steel 7 см (1062889) | 2 199 грн. |
Ніж для овочів Fiskars All Steel (1062889) | 2 979 грн. |
Ніж для овочів Fiskars All Steel 1062889 | 2 789 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →