Кухонний ніж Fiskars Royal 1016470
Fiskars Royal 1016470 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Royal 1016470
Ніж для хліба Fiskars Royal 23 см 1016470 | 2 752 грн. |
Нож для хлеба Fiskars Royal 23 см 1016470 | 2 752 грн. |
Ніж для хліба Fiskars Royal 23 см (1016470) | 3 669 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →