Кухонний ніж Fiskars Functional Form 1014191
Fiskars Functional Form 1014191 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Functional Form 1014191
Усі ціни 7 →Нож для масла Fiskars Functional Form 9 см 1014191 | 299 грн. |
Кухонный нож Fiskars Form для масла 8 см (1014191) 1014191 | 714 грн. |
Кухонний ніж Fiskars Form для масла 8 см (1014191) 1014191 | 575 грн. |
Fiskars 1014191 | 614 грн. |
Fiskars Кухонний ніж Fiskars Form для масла 8 см (1014191) 1014191 | 575 грн. |
Кухонний ніж Fiskars Form для масла 8 см (1014191) | 722 грн. |
Кухонний ніж Fiskars Form для масла 8 см (1014191) | 851 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →