Кухонний ніж Fiskars Norden 1026424
Fiskars Norden 1026424 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Norden 1026424
Усі ціни 6 →Ніж для овочів Fiskars Norden 9 см 1026424 | 2 864 грн. |
Нож для овощей Fiskars Norden 9 см 1026424 | 2 864 грн. |
Нож для овощей Fiskars Norden 1026424 | 2 864 грн. |
Fiskars Norden (1026424) Norden(1026424) | 3 819 грн. |
Ніж Fiskars Norden для коренеплодів (1026424) (6424002008798) | 3 819 грн. |
Нож для овощей Fiskars Norden 9 см 1026424 | 2 864 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →