Кухонний ніж Fissman 2549
Фото 6 |
Fissman 2549 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman 2549
Нож для стейка Fissman 11 см 2549 | 89 грн. |
Ніж для стейку Fissman з лезом із нержавіючої сталі 21х2х1.5см (2549) | 95 грн. |
Кухонний ніж універсальний Fissman з лезом з нержавіючої сталі 11 см (2549 | 95 грн. |
Ніж для стейку Fissman FS-2549 11 см | 141 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →