Кухонний ніж Fissman Koch 2388
Fissman Koch 2388 |
|
Не можна мити в посудомийній машині.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Koch 2388
Усі ціни 10 →Ніж овочевий Fissman 2388 | 446 грн. |
Нож овощной Fissman 2388 | 446 грн. |
Нож овощной Fissman Koch 9 см 2388 | 448 грн. |
Ніж для овочів Fissman Koch 9 см 2388 | 445 грн. |
Ніж для овочів Fissman Koch 9 см (F2388) | 492 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →