Кухонний ніж Fissman Kensei Hanzo 2579
Фото 3 |
Fissman Kensei Hanzo 2579 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Kensei Hanzo 2579
Ніж онагібу Fissman Kensei Hanzo 24см (2579) | 1 855 грн. |
Нож янагиба Fissman Kensei Hanzo 24см (2579) | 1 855 грн. |
Нож янагиба Fissman Kensei Hanzo 24 см 2579 | 1 864 грн. |
Ніж онагібу Fissman Kensei Hanzo з лезом з нержавіючої сталі 24см (2579) | 2 029 грн. |
Кухонний ніж універсальний Fissman Kensei Hanzo з лезом з нержавіючої стал | 1 995 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →