Кухонний ніж Fissman Kojiro 2558
Фото 3 |
Fissman Kojiro 2558 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Kojiro 2558
Усі ціни 8 →Ніж сантоку Fissman Kojiro 18 см (2558) | 1 590 грн. |
Нож сантоку Fissman Kojiro 18 см (2558) | 1 590 грн. |
Нож сантоку Fissman Kojiro 18 см 2558 | 1 598 грн. |
Ніж сантоку Fissman Kojiro 18см (2558) | 1 624 грн. |
Кухонний ніж Fissman Kensei Kojiro Сантоку 180 мм (2558) | 1 709 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →