Кухонний ніж Fissman Hattori 2529
Fissman Hattori 2529 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Hattori 2529
Усі ціни 14 →Ніж Fissman Hattori для чищення овочів 6 см (2529) | 445 грн. |
Нож Fissman Hattori для чистки овощей 6 см (2529) | 445 грн. |
Нож Fissman Hattori 6 см 2529 | 447 грн. |
Ніж овочевий Fissman Hattori FS-2529 17.5 см | 663 грн. |
Ніж овочевий Fissman Hattori FS-2529 17.5 см | 576 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →