Кухонний ніж Fissman Kensei Mitsuyoshi 2592
Фото 5 |
Fissman Kensei Mitsuyoshi 2592 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Kensei Mitsuyoshi 2592
Универсальный нож Fissman Kensei Mitsuyoshi 13 см (2592) | 1 607 грн. |
Універсальний ніж Fissman Kensei Mitsuyoshi 13 см (2592) | 1 606 грн. |
Нож универсальный Fissman Kensei Mitsuyoshi 13 см 2592 | 1 615 грн. |
Ніж універсальний Fissman Kensei Mitsuyoshi з лезом із нержавіючої сталі 1 | 1 762 грн. |
Кухонний ніж універсальний Fissman Kensei Mitsuyoshi з лезом з нержавіючої | 1 725 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →