Витяжка Franke Smart Vertical 2.0 FPJ 915 V BK/DG чорний (330.0573.295)
Franke Smart Vertical 2.0 FPJ 915 V BK/DG чорний 2021 рік |
|
Продуктивна похила витяжка з ефектним зовнішнім дизайном, щілинною системою всмоктування повітря та сучасною сенсорною панеллю управління. Модель позиціонується виробником як продукт верхнього цінового діапазону, потужностей цього пристрою достатньо для того, щоб обслуговувати кухню невеликої або середньої площі (8-14 м2). Кухонна витяжка Franke Smart Vertical 2.0 FPJ 915 V BK/DG має збільшену ширину корпусу - майже 90 см.
З одного боку, це дещо ускладнює її розміщення, а особливо в заставленій меблями кухні. З іншого боку, максимально підвищує ефективність роботи з практично будь-якими варильними поверхнями, в тому числі і з їх збільшеними модифікаціями. Сенсорна панель управління передбачає можливість регулювання продуктивності роботи пристрою в рамках трьох класичних та одного інтенсивного режиму роботи, при цьому рівень шуму, що створюється, знаходиться в межах 59-69 дБ. У комплектації є класичний алюмінієвий жироуловлювальний фільтр, передбачена можливість додаткової установки ще й вугільного фільтра, який, головним чином, необхідний для роботи пристрою в режимі рециркуляції. Система підсвічування сформована із двох яскравих світлодіодних ламп потужністю по 1 Вт.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Купити Franke Smart Vertical 2.0 FPJ 915 V BK/DG чорний
Усі ціни 55 →FRANKE FPJ 915 V BK/DG A | 9 758 грн. |
Franke Franke FPJ 915 V BK/DG 330.0573.295 | 11 395 грн. |
Кухонна витяжка Franke FPJ 915 V BK/DG | 10 865 грн. |
Кухонні витяжки Franke FPJ 915 V BK/DG 330.0573.295 | 11 395 грн. |
FRANKE SMART VERTICAL 2.0 FPJ 915 V BK/DG (330.0573.295) | 10 294 грн. |