Змішувач Frap H731 F32731-B
Фото 3 |
Frap H731 F32731-B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H731 F32731-B
Усі ціни 14 →Змішувач для ванної двовентильний із коротким виливом FRAP хром силумін F3 | 1 486 грн. |
Змішувач для ванни Frap F32731-B, хром 1034177 | 1 486 грн. |
Смеситель для ванной FRAP F32731-B | 1 337 грн. |
Змішувач для ванни Frap H731 F32731-B, хром | 1 486 грн. |
Змішувач для ванни Frap F32731-B | 1 486 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →