Змішувач Frap H993 F40993-6
Фото 10 |
Frap H993 F40993-6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H993 F40993-6
Усі ціни 18 →Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом FRAP чорний нержавіюча | 1 473 грн. |
Змішувач для кухні Frap F40993-6 з гнучким виливом, 2 режими, чорний 10407 | 1 473 грн. |
Смеситель для кухни FRAP F40993-6 | 1 326 грн. |
Змішувач для кухні Frap H993 F40993-6 з гнучким виливом, 2 режими, чорний | 1 473 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Frap F40993-6 | 1 473 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →