Змішувач Frap H994 F40994-6
Фото 8 |
Frap H994 F40994-6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H994 F40994-6
Усі ціни 23 →Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом FRAP чорний нержавіюча | 1 617 грн. |
Змішувач для кухні Frap F40994-6 з гнучким виливом, чорний 1040790 | 1 617 грн. |
Смеситель для кухни FRAP F40994-6 | 1 455 грн. |
Змішувач для кухні Frap H994 F40994-6 з гнучким виливом, чорний | 1 617 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Frap F40994-6 | 1 617 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →