Змішувач Frap H732 F32732-B
Фото 4 |
Frap H732 F32732-B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H732 F32732-B
Усі ціни 14 →Змішувач для ванної двовентильний із коротким виливом FRAP хром силумін F3 | 1 697 грн. |
Змішувач для ванни Frap F32732-B, хром 1034183 | 1 697 грн. |
Смеситель для ванной FRAP F32732-B | 1 527 грн. |
Змішувач для ванни Frap H732 F32732-B, хром | 1 697 грн. |
Змішувач для ванни Frap F32732-B | 1 697 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →