Змішувач Frap H52 F6052 (1033759)
Фото 9 |
Frap H52 F6052 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H52 F6052
Усі ціни 18 →Змішувач для кухні із висувною лійкою FRAP хром латунь F6052 | 2 034 грн. |
Змішувач для кухні Frap F6052 з висувним виливом, 2 режими, хром 1033759 | 2 034 грн. |
Смеситель для кухни FRAP F6052 | 1 831 грн. |
Змішувач для кухні Frap H52 F6052 з висувним виливом, 2 режими, хром | 2 034 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Frap F6052 | 2 034 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →