Garmin Fenix 6X Sapphire
Відео 54Фото 33 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Купити Garmin Fenix 6X Sapphire
Garmin fenix 6X SAPPHIRE - Black DLC with Chestnut Leather Band 010-02157- | 27 040 грн. |
Garmin fenix 6X SAPPHIRE - Black DLC with Chestnut Leather Band 010-02157- | 41 600 грн. |
Смарт-годинник Garmin Fenix 6X Pro Sapphire Carbon Grey DLC with Black Ban | 38 112 грн. |
Garmin fenix 6X SAPPHIRE - Carbon Gray DLC with Black Band 010-02157-11 | 36 400 грн. |
Сапфірова конфігурація шостого «Гарміна» з «іксовим» додатковим індексом — практично вінець еволюції мультиспортивних годинників під знаком американської компанії Garmin. Вище неї в ієрархії «Феніксів» стоїть тільки модель 6X Pro Solar.
Сапфіровий велетень
Годинник володіє найбільшими розмірами в класі — 51х51х14.9 мм. Крім того, впритул до стограмової позначки підібралась ваг носимого гаджета. З такими даними пристрій набагато доречніше виглядає на чоловічій руці, ніж на тендітному жіночому зап'ясті. Корпус годинника може похвалитися ударостійким виготовленням із заявленим ступенем вологозахисту IP68. Додаткова ланка на сторожі захисту «фасаду» від подряпин — сапфірове скло поверх електронного циферблата.
Функціональний заряд
Екран моделі «побудований» за трансфлективною технологією і характеризується роздільною здатністю 280х280 пікселів при діагоналі 1.4 дюймів. Для відображення даних на дисплеї годинника передбачено 8 полів. Також Garmin Fenix 6X Sapphire транслює на екрані топографічні карти місцевості, розширений набір відомостей про заняття спортом і стан здоров'я користувача, час, дату і сповіщення зі зв'язаного смартфона. Окремим пунктом меню смарт-година винесено аудіоплеєр, який працює без якої-небудь прив'язки до мобільних гаджетів ззовні.
Багате оснащення
Годинник автоматично визначає тип тренування, вид навантаження, час відновлення, анаеробний поріг, VO2 max та інші показники ефективності занять спортом. Додатково модель обладнали високоточним GPS-модулем, чипом NFC для безконтактної оплати покупок в системі Garmin Pay, новомодним пульсоксиметром і адаптером бездротового зв'язку Wi-Fi. Нарешті, гаджет демонструє високий рівень живучості на одному заряді акумуляторної батареї — до 21 дня у звичайному режимі, 15 годин при відтворення музики з активним GPS-трекінгом і 80 діб поспіль в режимі Battery Saver.
- Функція планування темпу по маршруту.
- Режим економії енергії: експедиція.
Модификації Garmin Fenix 6X
Ціни на Garmin Fenix 6X |
---|---|---|---|---|
Garmin Fenix 6X Pro | від 22 199 грн. | 5 пропозицій | ||
Garmin Fenix 6X Pro Solar | від 19 999 грн. | 19 пропозицій | ||
Garmin Fenix 6X Sapphire | від 27 040 грн. | 4 пропозиції |