Смартгодинник
Garmin Forerunner 945 LTE
Відео 32Фото 10 |
Garmin Forerunner 945 LTE
Дисплей:1.2 ", 240х240 пікс, transflective
Корпус:пластик, IP68, 50
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, рівень стресу
Спорт і туризм:GPS, ведение по треку, висотомір, компас
Термометр. ANT+. VO2 Max. Аналізатор вправ (до 7 днів). Налаштовувані тренування (складність, рекорди, віртуальний супротивник). Режими: плавання, велосипед, гольф, туризм, біг. Вбудована пам'ять на 1000 пісень.
Нагрудний датчик HRM-run не обов'язково йде в комплекті, в цьому разі він докуповується окремо. Несенсорний екран. Немає картометрії.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Forerunner 945 LTE
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin Forerunner 945 LTE
Усі ціни 20 →Спортивний годинник Garmin Forerunner 945 Lte Black (010-02383-20) | 20 999 грн. |
Смарт-годинник Garmin Forerunner 945 Lte Whitestone (010-02383-21) | 18 999 грн. |
Спортивные часы Garmin Forerunner 945 LTE Whitestone (010-02383-21) | 20 199 грн. |
Смарт-годинник Garmin Forerunner 945 LTE Whitestone (010-02383-21) | 20 879 грн. |
Смарт-часы Garmin Forerunner 945 Lte Whitestone (010-02383-21) | 18 499 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →