Кухонний ніж Giesser Classic 8240 10
Фото 15 |
Giesser Classic 8240 10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giesser Classic 8240 10
Усі ціни 8 →Ніж для чищення овочів 100 мм Giesser (8240 10) | 1 249 грн. |
Нож для чистки овощей 100 мм Giesser Chef's Classic (8240 10) 8240 10 | 1 249 грн. |
Ніж для чищення овочів 100 мм Giesser (8240 10) | 1 249 грн. |
Нож для чистки овощей 100 мм Giesser (8240 10) 8240 10 | 1 249 грн. |
Ніж для нарізки овочів/фруктів Giesser 8240 10 | 1 249 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →