Кухонний ніж Victorinox Swibo 5.8411.25
Victorinox Swibo 5.8411.25 |
|
Матеріал рукоятки-фіброкс. Це міцний термоеластопласт (ТЕП), матеріал з низькою стираністю і високою ударостійкістю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swibo 5.8411.25
Усі ціни 11 →Кухонный нож Victorinox Swibo Sticking 25см 5.8411.25 | 2 330 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Swibo Sticking 25см жовтий (58411.25) | 2 213 грн. |
Кухонный нож Victorinox Swibo Sticking 25см желтый (58411.25) | 2 213 грн. |
Нож кухонный Victorinox Swibo Sticking 25 см 5.8411.25 | 2 330 грн. |
Кухонный нож Victorinox Swibo Sticking 5.8411.25 | 1 910 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →