Кухонний ніж Victorinox Swiss Modern 6.9016.198B
Фото 7 |
Victorinox Swiss Modern 6.9016.198B жовтий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Modern 6.9016.198B
Нож кухонный Victorinox Swiss Modern Carving 19 см 6.9016.198B | 2 570 грн. |
Нож кухонный Victorinox Swiss Modern Carving 19см с желт. ручкой (блистер) | 2 570 грн. |
Кухонный нож Victorinox Swiss Modern Carving 6.9016.198B | 2 107 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Swiss Modern Carving 6.9016.198B | 2 570 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Swiss Modern Carving 19см Yellow (6.9016.198B) | 2 570 грн. |
Колірні модифікації:
- Swiss Modern 6.9013.19 B Чорний
- Swiss Modern 6.9016.198 B жовтий
Модификації Victorinox Swiss Modern 6.9016.198B
Ціни на Victorinox Swiss Modern 6.9016.198B |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Modern 6.9016.198B | від 2 107 грн. | 6 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Modern 6.9013.19B | від 2 107 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →