Кухонний ніж Tramontina Century Wood 21540/198
Фото 3 |
Tramontina Century Wood 21540/198 |
|
Сталь нержавіюча, вуглецева з додаванням хрому і молібдену.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Century Wood 21540/198
Усі ціни 12 →Ніж Tramontina Century Wood універсальний 20.3 см (21540/198) | 2 070 грн. |
Нож Tramontina Century Wood универсальный 20.3 см (21540/198) | 2 070 грн. |
Нож универсальный Tramontina Century Wood, 203 мм (21540/198) | 1 594 грн. |
Нож TRAMONTINA CENTURY WOOD универс. 203мм (21540/198) 21540/198 | 1 634 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Century Wood універсальний 203 мм (21540/198) 2154 | 1 740 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →