Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic 6.8006.19L9B
Фото 6 |
Victorinox Swiss Classic 6.8006.19L9B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.8006.19L9B
Усі ціни 14 →Нож кухонный Victorinox SwissClassic 19 cм оранжевый 6.8006.19L9B | 1 973 грн. |
Кухонний ніж Victorinox SwissClassic Carving 19см помаранчевий в блістері | 1 874 грн. |
Кухонный нож Victorinox SwissClassic Carving 19см оранжевый в блистере (6. | 1 874 грн. |
Нож кухонный Victorinox SwissClassic, 19cм, оранжевый, блистер 6.8006.19L9 | 1 973 грн. |
Кухонный нож Victorinox SwissClassic Carving 6.8006.19L9B | 1 617 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Victorinox Swiss Classic 6.8006.19L9B
Ціни на Victorinox Swiss Classic 6.8006.19L9B |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Classic 6.8006.19L8B | від 1 676 грн. | 14 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8006.19L4B | від 1 617 грн. | 17 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8006.19L9B | від 1 617 грн. | 16 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8001.19 | від 1 973 грн. | 5 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.8003.19 | від 1 617 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →