Кухонний ніж Arcos Opera 225000
Arcos Opera 225000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Opera 225000
Усі ціни 10 →Кухонный нож Arcos Opera поварской 160 мм (225000) 225000 | 1 828 грн. |
Кухонний ніж Arcos Opera кухарський 160 мм (225000) 225000 | 1 994 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos Opera кухарський 160 мм (225000) 225000 | 1 994 грн. |
Кухонний ніж Arcos Opera шеф 160 мм (225000) | 1 995 грн. |
Ніж поварський 160 мм Opera Arcos (225000) | 2 340 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →