Кондиціонер Gree Classic Lite GWH18PA-K3NNA1A 45 м²
Товар застарів 18 181 грн. Тип: спліт-система; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 45; Споживана потужність (охолодження/нагрів): 1460/1430; Потужність в режимі охолодження (Вт): 4670; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 4890; Циркуляція (м³/год): 850; Рівень шуму (макс/мін) (дБ): 46/30 |
Gree Classic Lite GWH18PA-K3NNA1A 45 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:45 м²
Споживання:1460/1430 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Classic Lite GWH18PA-K3NNA1A
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості кондиціонера Gree Classic Lite GWH18PA-K3NNA1A:
Нічний режим
Нічний режим або режим сну дозволяє досягти комфортної температури в приміщенні в нічний час. У цьому режимі вентилятор видає мінімум шуму і дме дуже м'яко, не створюючи протягу.
- Управління повітряним потоком
- Інтенсивний режим
- Захист від протягу
Нічний режим
Модификації Gree Classic Lite GWH18PA-K3NNA1A
Ціни на Gree Classic Lite GWH18PA-K3NNA1A |
---|---|---|---|---|
Gree Classic Lite GWH07PA-K3NNA1F 20 м² | від 8 367 грн. | 2 пропозиції | ||
Gree Classic Lite GWH09PA-K3NNA1A 25 м² | від 8 165 грн. | 8 пропозицій | ||
Gree Classic Lite GWH12PA-K3NNA1A 32 м² | від 10 597 грн. | 3 пропозиції |