Кондиціонер Gree Standart Plus GWH07NA-K3NNA4E 22 м²
Відео 7 |
Gree Standart Plus GWH07NA-K3NNA4E 22 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:22 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:685/659 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Standart Plus GWH07NA-K3NNA4E
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gree Standart Plus GWH07NA-K3NNA4E 22 м²
Спліт-система GREE GWH07NA-K3NNA4E | 8 165 грн. |
GREE GWH07NA-K3NNA4E | 8 012 грн. |
Спліт-система GREE GWH07NA-K3NNA4E | 8 167 грн. |
Відеоогляди
Модификації Gree Standart Plus GWH07NA-K3NNA4E
Ціни на Gree Standart Plus GWH07NA-K3NNA4E |
---|---|---|---|---|
Gree Standart Plus GWH07NA-K3NNA4E 22 м² | від 8 012 грн. | 3 пропозиції | ||
Gree Standart Plus GWH09NA-K3NNA4C 26 м² | від 8 014 грн. | 4 пропозиції | ||
Gree Standart Plus GWH12NB-K3NNA4A 32 м² | від 8 980 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →