Кондиціонер Gree Praktik Pro GWH24QE-K3DNA2G 64 м²
Відео 6 |
Gree Praktik Pro GWH24QE-K3DNA2G 64 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:64 м²
t обігріву:від -10 °C
Споживання:2010/1870 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Praktik Pro GWH24QE-K3DNA2G
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gree Praktik Pro GWH24QE-K3DNA2G 64 м²
Усі ціни 14 →Кондиціонер спліт-система Gree PRAKTIK Pro Inverter Cold Plazma GWH24QE-K3 | 52 880 грн. |
Кондиціонер Gree PRAKTIK Pro GWH24QE-K3DNA2G | 52 219 грн. |
Кондиціонер GREE GWH24QE-K3DNA2G (PRAKTIK Pro) | 50 236 грн. |
Кондиціонер Gree Praktik Pro GWH24QE-K3DNA2G | 34 002 грн. |
GREE GWH24QE-K3DNA2G (PRAKTIK PRO) | 52 880 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Gree Praktik Pro GWH24QE-K3DNA2G
Ціни на Gree Praktik Pro GWH24QE-K3DNA2G |
---|---|---|---|---|
Gree Praktik Pro GWH07QA-K3DNA2C 22 м² | від 12 816 грн. | 21 пропозиція | ||
Gree Praktik Pro GWH09QB-K3DNA2G 27 м² | від 18 225 грн. | 19 пропозицій | ||
Gree Praktik Pro GWH12QC-K3DNA2G 35 м² | від 13 733 грн. | 14 пропозицій | ||
Gree Praktik Pro GWH18QD-K3DNA2G 52 м² | від 33 000 грн. | 11 пропозицій | ||
Gree Praktik Pro GWH24QE-K3DNA2G 64 м² | від 34 000 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →