Кондиціонер Gree GWH07ACA-K3NNA1A 22 м²
Відео 2 |
Стильний побутовий кондиціонер для настінного монтажу, виконаний у вигляді класичної спліт-системи, внутрішній блок якої здатний органічно вписатися в будь-який сучасний інтер'єр. Крім охолодження, здатний працювати на нагрів, виконувати осушення і вентилювати (фільтрувати) повітря з продуктивністю до 470 м³/год. Є молодшою моделлю сімейства Gree Fairy 2017-го року, продукти якого відрізняється демократичною вартістю і розвиненою функціональністю.
Потужності компресора і вентиляторів цієї спліт-системи достатньо для обслуговування житлових або невеликих офісних приміщень загальною площею до 22 м². Завдяки вдосконаленій конструкції теплообмінників, мають ребра зі спеціальним гідрофільним покриттям, конструкція зовнішнього і внутрішнього блока відрізняється надійністю і має компактні габаритні розміри. Кондиціонер Gree GWH07ACA-K3NNA1A може автоматично керувати роботою вертикальних жалюзі, а його вдосконалена система фільтрації багатоступінчастої не тільки очищає повітря від пилу, але і знешкоджує хвороботворні мікроорганізми. Підтримується коректне відновлення роботи після збоїв живлення і нічний режим, що створює комфортні умови для повноцінного нічного відпочинку.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Купити Gree GWH07ACA-K3NNA1A 22 м²
Усі ціни 26 →Кондиционер Gree Fairy GWH07ACA-K3NNA1A (On/Off) | 15 390 грн. |
Кондиціонер спліт-система Gree Fairy Cold Plazma GWH07ACA-K3NNA1A 18032019 | 16 159 грн. |
Кондиціонер Gree Fairy GWH07ACA-K3NNA1A | 15 390 грн. |
Кондиціонер GREE GWH07ACA-K3NNA1A (Fairy) | 15 390 грн. |
Кондиціонер Gree Fairy GWH07ACA-K3NNA1A | 10 500 грн. |
Модификації Gree GWH07ACA-K3NNA1A
Ціни на Gree GWH07ACA-K3NNA1A |
---|---|---|---|---|
Gree GWH07ACA-K3NNA1A 22 м² | від 8 276 грн. | 26 пропозицій | ||
Gree GWH09ACA-K3NNA1A 25 м² | від 12 890 грн. | 28 пропозицій | ||
Gree GWH12ACB-K3NNA1A 32 м² | від 10 501 грн. | 23 пропозиції | ||
Gree GWH18ACC-K3NNA1A 48 м² | від 15 462 грн. | 26 пропозицій | ||
Gree GWH24ACD-K3NNA1A 61 м² | від 29 500 грн. | 24 пропозиції | ||
Gree GWH28ACE-K3NNA1A 80 м² | від 34 900 грн. | 16 пропозицій |