Кондиціонер Gree U-Match 5 GUD160PHS/A-T/GUD160W/NhA-X 160 м²
Gree U-Match 5 GUD160PHS/A-T/GUD160W/NhA-X 160 м²
Тип:спліт, канальний
Рекомендована площа:160 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:5450/5000 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики U-Match 5 GUD160PHS/A-T/GUD160W/NhA-X
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gree U-Match 5 GUD160PHS/A-T/GUD160W/NhA-X 160 м²
Канальний кондиціонер Gree GUD160PHS/A-T/GUD160W/NhA-X 80420243062 | 165 880 грн. |
Канальна спліт-система (кондиціонер) Gree GUD160PHS/A-T/GUD160W/NhA-X | 161 700 грн. |
Кондиционер Gree GUD160PHS/A-T/GUD160W/NhA-X канальный | 105 146 грн. |
Модификації Gree U-Match 5 GUD160PHS/A-T/GUD160W/NhA-X
Ціни на Gree U-Match 5 GUD160PHS/A-T/GUD160W/NhA-X |
---|---|---|---|---|
Gree U-Match 5 GUD100PHS/A-T/GUD100W/NhA-X 100 м² | від 89 166 грн. | 4 пропозиції | ||
Gree U-Match 5 GUD125PHS/A-T/GUD125W/NhA-X 121 м² | від 92 474 грн. | 2 пропозиції | ||
Gree U-Match 5 GUD140PHS/A-T/GUD140W/NhA-X 134 м² | від 97 136 грн. | 4 пропозиції | ||
Gree U-Match 5 GUD160PHS/A-T/GUD160W/NhA-X 160 м² | від 105 146 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →