Кондиціонер Gree GWH18ND-K3NNA4A 47 м²
Gree GWH18ND-K3NNA4A 47 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:47 м²
Споживання:1460/1430 Вт
Функції:нічний режим, іонізація
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики GWH18ND-K3NNA4A
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gree GWH18ND-K3NNA4A 47 м²
Спліт-система GREE GWH18ND-K3NNA4A | 18 170 грн. |
Спліт-система GREE GWH18NC-K3NNA4A | 18 166 грн. |
Спліт-система GREE GWH18NC-K3NNA4A | 18 170 грн. |
Спліт-система GREE GWH18ND-K3NNA4A | 10 952 грн. |
Спліт-система GREE GWH18ND-K3NNA4A | 18 177 грн. |
Модификації Gree GWH18ND-K3NNA4A
Ціни на Gree GWH18ND-K3NNA4A |
---|---|---|---|---|
Gree GWH07NA-K3NNA4A 22 м² | від 8 133 грн. | 2 пропозиції | ||
Gree GWH09NA-K3NNA4A 26 м² | від 9 440 грн. | 3 пропозиції | ||
Gree GWH18ND-K3NNA4A 47 м² | від 10 952 грн. | 5 пропозицій | ||
Gree GWH24ND-K3NNA4A 62 м² | від 11 907 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →