Кондиціонер Gree U-Match 5 GUD35PS/A-T/GUD35W/NhA-T 35 м²
Gree U-Match 5 GUD35PS/A-T/GUD35W/NhA-T 35 м²
Тип:спліт, канальний
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:950/1050 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики U-Match 5 GUD35PS/A-T/GUD35W/NhA-T
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gree U-Match 5 GUD35PS/A-T/GUD35W/NhA-T 35 м²
Канальний кондиціонер Gree GUD35PS/A-T/GUD35W/NhA-T 80420243055 | 53 560 грн. |
Канальна спліт-система (кондиціонер) Gree GUD35PS/A-T/GUD35W/NhA-T | 44 370 грн. |
Кондиционер Gree GUD35PS/A-T/GUD35W/NhA-T канальный | 35 999 грн. |
Модификації Gree U-Match 5 GUD35PS/A-T/GUD35W/NhA-T
Ціни на Gree U-Match 5 GUD35PS/A-T/GUD35W/NhA-T |
---|---|---|---|---|
Gree U-Match 5 GUD35PS/A-T/GUD35W/NhA-T 35 м² | від 35 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Gree U-Match 5 GUD50PS/A-T/GUD50W/NhA-T 50 м² | від 48 233 грн. | 3 пропозиції | ||
Gree U-Match 5 GUD71PS/A-T/GUD71W/NhA-T 70 м² | від 62 945 грн. | 3 пропозиції | ||
Gree U-Match 5 GUD85PS/A-T/GUD85W/NhA-T 85 м² | від 64 778 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →