Кондиціонер Gree GWH24ACD-K3NNA1A 61 м²
Відео 2 |
Gree GWH24ACD-K3NNA1A 61 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:61 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:1915/1856 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики GWH24ACD-K3NNA1A
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gree GWH24ACD-K3NNA1A 61 м²
Усі ціни 22 →Gree Gree Fairy GWH24ACD-K3NNA1A | 41 791 грн. |
Кондиционер Gree Fairy GWH24ACD-K3NNA1A (On/Off) | 40 204 грн. |
Кондиціонер спліт-система Gree Fairy Cold Plazma GWH24ACD-K3NNA1A 18032019 | 42 320 грн. |
Кондиціонер Gree Fairy GWH24ACD-K3NNA1A | 41 791 грн. |
Кондиціонер GREE GWH24ACD-K3NNA1A (Fairy) | 40 204 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Gree GWH24ACD-K3NNA1A
Ціни на Gree GWH24ACD-K3NNA1A |
---|---|---|---|---|
Gree GWH07ACA-K3NNA1A 22 м² | від 8 276 грн. | 24 пропозиції | ||
Gree GWH09ACA-K3NNA1A 25 м² | від 12 880 грн. | 26 пропозицій | ||
Gree GWH12ACB-K3NNA1A 32 м² | від 10 501 грн. | 21 пропозиція | ||
Gree GWH18ACC-K3NNA1A 48 м² | від 15 462 грн. | 24 пропозиції | ||
Gree GWH24ACD-K3NNA1A 61 м² | від 29 500 грн. | 22 пропозиції | ||
Gree GWH28ACE-K3NNA1A 80 м² | від 34 900 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →