Кондиціонер Gree Praktik Pro GWH12QC-K6DNA2F 35 м²
Фото 4 |
Gree Praktik Pro GWH12QC-K6DNA2F 35 м²
2023 рікPraktik Pro (бюджетні з iFeel)12000 BTUіонізаціяінверторI Feelробота в сильну спекуробота в сильний мороз
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -25 °C
Споживання:962/953 Вт
Функції:нічний режим, чергове опалення, іонізація, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Praktik Pro GWH12QC-K6DNA2F
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gree Praktik Pro GWH12QC-K6DNA2F 35 м²
Усі ціни 12 →Спліт-система GREE Praktik Pro R-32 GWH12QC-K6DNA2F | 22 332 грн. |
Кондиціонер GREE GWH12QC-K6DNA2F/GWH12AFC-K6DNA2F | 29 106 грн. |
Кондиціонер Gree GWH12QC-K6DNA2F (PRAKTIK Pro Inverter) | 23 704 грн. |
Кондиціонер GREE Praktik Pro GWH12QC-K6DNA2F | 24 948 грн. |
Кондиціонер GREE Praktik Pro GWH12QC-K6DNA2F | 23 948 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Gree Praktik Pro GWH12QC-K6DNA2F
Ціни на Gree Praktik Pro GWH12QC-K6DNA2F |
---|---|---|---|---|
Gree Praktik Pro GWH07QA-K6DNA2C 22 м² | від 17 267 грн. | 13 пропозицій | ||
Gree Praktik Pro GWH09QC-K6DNA2F 25 м² | від 19 827 грн. | 17 пропозицій | ||
Gree Praktik Pro GWH12QC-K6DNA2F 35 м² | від 22 317 грн. | 12 пропозицій | ||
Gree Praktik Pro GWH18QD-K6DNA2I 50 м² | від 34 500 грн. | 15 пропозицій | ||
Gree Praktik Pro GWH24QE-K6DNA2I 60 м² | від 38 200 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →