Кондиціонер Gree Bora GWH12AAB-K6DNA5A WIFI 35 м²
Фото 9 |
Gree Bora GWH12AAB-K6DNA5A WIFI 35 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:997/941 Вт
Функції:нічний режим, іонізація, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Bora GWH12AAB-K6DNA5A WIFI
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gree Bora GWH12AAB-K6DNA5A WIFI 35 м²
Усі ціни 9 →Кондиціонер спліт-система Gree GWH12AAB-K6DNA5A (Wi-Fi) 10420212034 | 28 497 грн. |
Кондиціонер Gree Bora GWH12AAB-K6DNA5A Wi-Fi | 20 100 грн. |
Кондиціонер Gree Bora Inverter GWH12AAB-K6DNA5A/WIFI | 21 200 грн. |
Gree Bora DC Inverter GWH12AAB-K6DNA5A Wi-Fi | 27 280 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Gree Bora GWH12AAB-K6DNA5A WIFI
Ціни на Gree Bora GWH12AAB-K6DNA5A WIFI |
---|---|---|---|---|
Gree Bora GWH09AAB-K6DNA5A WIFI 25 м² | від 18 027 грн. | 7 пропозицій | ||
Gree Bora GWH12AAB-K6DNA5A WIFI 35 м² | від 20 100 грн. | 9 пропозицій | ||
Gree Bora GWH18AAD-K6DNA5B WIFI 50 м² | від 20 486 грн. | 7 пропозицій | ||
Gree Bora GWH24AAD-K6DNA5A WIFI 70 м² | від 20 777 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →